Hain saldırı: Şehit ve yaralılar var!

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde PKK’lı teröristlerce üs bölgesine sınırın Irak tarafından düzenlenen saldırıda bir asker şehit oldu, 5 asker yaralandı.

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, Güven Dağı’nda bulunan askeri üs bölgesine PKK’lı teröristlerce sınırın Irak tarafından saldırı gerçekleştirildi.

Güdümlü füze ile gerçekleştirildiği değerlendirilen saldırıda bir asker şehit düştü, 5 asker yaralandı.

Yaralı askerler helikopterle Hakkari Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bölgede teröristlere yönelik operasyon sürüyor.

SİZDEN GELEN YORUMLAR… KESİNLİKLE OKUYUN…

Amerikan güdümlü füzeleri sahaya inmeye başladı, şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar, yakınlarına sabırlar dilerim, Allah askerlerimize güç, kuvvet versin, düşmanlarımızı hezimete uğratsın inşaallah, düşmanlarımızın oyununu kendi başlarına yıksın.
Şehidimize Allah rahmet eylesin. Yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Sonunuz geldi çapulcular. Ne yapsanız boş. Bu aziz Vatana hiç bir şey yapamayacaksınız.
şehidimize Allah rahmet eylesin yaralı askerlerimize şifalar versin. Şunu söylemek istiyorum bu anti tank füzelerinden bizde talibana filan verelim amerikanın tanklarını havaya uçursun. kıssasa kıssass olmalı
Hain abd suriye operasyonunu bertaraf etmek için terörsitleri ırak tarafına yönlendirdi
Tamamı yerli olan ASELSAN’ın geliştirdiği akıllı hava savunma sistemi KORKUT ve HİSAR tek tuşla havadaki her hedefi takip altına alıp, akıllı mermileriyle uçak ve roketleri etkisiz hale getirebiliyordu ya, hani bunları acaba sınıra yerleştirince daha mı iyi çalışır diye bir soru geliyor aklıma. Hani bunları Çukurca’da, Derecik’te, Kilis’te falan mı kursak ve bir test etsek mi? ACABA?
Bu köpeklere kim verdi o güdümlü füzeleri? bunlar ifşa edilip teröre destek veren ülke muamelesi yapılmalı..tabiki ABD israil fransa Almanya İngiltere..bunlar kesin.
Askerim suriyede terör türkiyede bitmedi allahim artik bitsin bu terör olaylari sehit haberleri askerimi polisimizi koru rabbim. Amin
tamamdır,Irak ın kuzeyine müdahale hakkımızda doğdu,bekle bizi barzani siyonist uşağı.destek verdiğin pkk ile aynı mezara.
bu çapulculara karşı ırak iran ve suriye sınırları boyunca aynı anda niçin harekat düzenlenmiyor????? burslera dağına bayrak diktik helal olsun da bu kandil denilen yere niçin dikilmiyor??????
rabbim makamlarını c ennet eylesin. Allahım bu son ordusudur islamın. Mansu r ve muzaffer ey le
Bu demek oluyor ki ırağın kuzeyine de operasyon lazım. Sınırlarımızda son terörist gebertilinceye kadar operasyonlar devam etmeli.
Yahu Allah aşkına, hava savunma sistemlerimiz, İHA’larımız vs vs YOK MU BİZİM?! Nerede savunma sistemimiz?!
Teroristler abd nin verdigi güdümlü fuze ile saldırsın evlatlarimizi sehit verelim, ama sen hala muttefik de. Bu nasil is anlayamadim
Tüm sınırı temizlemek için vakit kaybetmeğe gerek yok. Abd şeytanının verdiği silahlar açıkça kullanılıyor…
Ne belaymış arkadaş daha yeni kamplarını bombaladık hamam böceği gibi her yerden ürüyorlar.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.