Türkiye’yi tehdit eden ABD’li general onlara koştu

ABD’nin Suriye ve Irak’taki operasyonlarından sorumlu Generali Paul Funk, teröristlerle yaptığı görüşmelerin ardından PYD/PKK’ya destek veren Arap aşiretlerine de teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Irak’ı, Afganistan’ı karıştıran ABD bu sefer de kirli planlarını Suriye üzerinde uyguluyor. Daha önce Orta Doğu’yu bataklık haline getiren ABD, şimdi de Suriye’de PYD/PKK ve Arap aşiretlerini kullanarak çirkin emellerini hayata geçirmeye çalışıyor.

ARAP AŞİRETLERİNE ZİYARET

ABD’nin Suriye ve Irak’taki operasyonlarından sorumlu Generali Paul Funk, çarşamba günü üst düzey komutanları ile birlikte Münbiç’e gelmiş, beraberinde getirdiği basın ordusu ile propaganda faaliyetleri gerçekleştirmişlerdi.

Bölgede hayata geçirilmeye çalışılan kirli plan, plan ortaklarının birinin PYD birinin PKK olmasından zaten ortaya çıkıyordu, ancak bugün ortaya çıkan bir detay, bu kadarı da olmaz dedirtti. ABD’li General Funk’ın PYD/PKK’ya destek veren ve destek vermesi istenilen aşiretleri Münbiç’te bir araya getirdiği ve istişare toplantıları yaptığı ortaya çıktı.

SİZDEN GELEN YORUMLAR

iyiki CEHENNEMİN.varlığına iman ediyorum yoksa bu zalimlerin yaptıkları içimi acıtıyor elimden bir şey gelmiyor.ALLAHIN LANETİ ZALİMLERİN.üzerine olsun.amin.
Tarih tekerrürden ibarettir. Osmanlı zamanında İngilizlerle bir olup Türklere yapmadıkları kalmayan bu milleti sana havale ediyoruz Bunları ıslah et yarabbi.
Türkiye den şikayet eden kürtler gidip abd ye kölelik etmeyi tercih etmişler .onlar abd nin ne namusuz olduklarını sanki bilmiyorlar Irakta kadın ve kızların namuslarını kirleti ler bu onların onurlarına dokunmuyorsa o olayı onlarda yaşayacaklarından sühpeleri olmasın.
Turkiyede ismi Türk ile başlayan tabibler birliğide pyd ‘ye destek verdi. Türklük ve Türkcülukte mangalda kül bırakmayan binlerce şahısta. Ve bir özeleştiri. Türkiye de bir zamanlar amerikanın oyununa gelip ülkesini parçalanmaktan kurtarmaktan başka derdi saddama karşıda ordaki kürtler şii türkmen şii araplara destek veriyordu.
kutul amarede savaşanlar kimlerdi, çanakkalede, Medine savunmasında kimler vardı? bir iki aşiret yüzünden(o da kesin olmamakla beraber) 400 milyonluk bir topluluğu itham eden haberler Türkiyeye fayda değil zarar getirir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.