Erdoğan: Az önce bir helikopterimiz düşürüldü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda Afrin Harekatı’nda bir helikopterimizin düşürüldüğünü açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti istanbul İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan buradaki konuşmasında Afrin’de bir Türk helikopterinin düşürüldüğünü açıklayarak, “Güvenlik güçlerimiz büyük bir mücadeleyi yürütüyor.Bu sabah itirabiyle 1141 terörist etkisiz hale getirildi. Az önce bir helikopterimiz düşürüldü. Tabi ki bütün bunlar olacak. Bir savaşın içindeyiz. Kaybımız da olacak ama verdirdiğimiz kayıplar da olacak. Dün çok miktarda füze depolarını yok etmiştik. Tabi bunlar çıldırtıyor bunları. Bunların bedelini çok ağır ödeteceğiz. Bizim bir helikopterimiz gidecek ama bunun bedelini onlar katbekat ödeyecekler.Çünkü biz kararlıyız. İnanıyoruz ve üstünüz. Bunu da başaracağız.” dedi.

O bolgeyi bomba manyağı yapın. Amerika’ ya da nota verin ki bunun muzik notası olmadığını anlasınlar. Amerikan bolgelerindeki silah depolarını şimdiden vuralım ki kararlilığımızi anlasınlar. Allah sehitlerimizi dergahında kabul etsin.
Helikopterimizi düşürmelerini en büyük bir hamle ile top yekün bir şekilde bedelini ödeteceğiz hem terör örgütüne ve onlara yardım edenler.. Türk milleti var gücüyle devletimizin arkasındadır.. Bedelli ağır olacak..
yansın yıkılsın artik afrini munbici karsıda kim varsa gebertilsin.80 milyonlul Türk ordusuyuz sıramızı beklyoruz şehadet için vatan bayrak saolsun yeterki.
Vatanimiz için canımız veda olsun. Vatan sağolsun gerisi tefurat gazilere Allah şifa versin. Şehit mekanı cennet olsun. Bir oluruz. Düşmanı yok ederiz. Recep Tayyip Erdoğan allahın izni yanındayız. Allah ordumuzumu zafer eylesin.
Rabbim ordumuzu Muzaffer eyle, askerlerimizi koru, düşmanlarımızı kahrı perişan eyle İnşallah.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.