TSK acı haberi duyurdu! 2 askerimiz şehit düştü

TSK, Hakkari’de teröristler tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırıda 1, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında da 1 askerimizin şehit olduğunu duyurdu.

TSK’dan yapılan açıklama şu şekilde;

17 Şubat 2018 tarihinde Hakkâri/Şemdinli bölgesinde, bölücü terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırı sonucunda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, bir silah arkadaşımız yaralanmıştır.

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında icra edilen operasyonlarda ise bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırılarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır; yaralanan kahraman silah arkadaşımıza acil şifalar dileriz.

Türk Silahlı Kuvvetleri asil Türk milletinden almış olduğu güç ile tüm terör örgütleriyle mücadelesine en son terörist etkisiz hâle getirilinceye kadar azim ve kararlılıkla devam edecektir.

Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun aziz şehitlerimiz huzur ve Nur içinde yat in vatan size minnettar
Kahraman şehitlerimize Allah rahmet etsin, mekanları cennet olsun.. Rabbim yakınlarına sabır versin.
Bütün teröristler bitmeden bize rahat yok. PKK 40 yıldır bu milletin başına bela. Eninde sonunda bitecek, ama arkasındaki Batı ya güveniyor, onların gazıyla çalışıyor.
Rabbim cennetini nasip etsin. Ey güzel insanlar ………Size gelince küfür ehli yaşasın cehennem sizin için Ermeni Yahudi tohumları
Allah rahmet eylesin. Sizleri şehit eden haçlı uşaklarını da kahr-u perişan eylesin. Ailerine sabır versin.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.